Global Distribution Group
Jsme vůdčí mezinárodní distribuční skupiny v kosmetických a wellness průmyslu, dodává kupci z více než 80 zemích po celém světě. Naše logistické centrum pro online podnikání se nachází v Evropě (Anglie a Španělsko) podle aktuálního skladu.
 
     

     
 
Dodávka
Jsme už více než 15 let zkušeností plavby po celém světě, aby i nejvzdálenější místa. Naše produkty zahrnují dopravu zdarma po celém světě. Máme loď pomocí oficiální poštovní služby, sledování a číslo pojištění. Zpracováváme objednávky do 24-48 hodin. Doby dopravy po tom se liší podle země. Můžete obvykle očekávat, že obdrží váš balíček do 3 až 5 dnů v Evropě a 7 až 10 pracovních dnů pro zbytek světa. Vezměte prosím na vědomí, že dodací doby uvedené jsou pouze přibližné. Země s přísnou vstup může trvat déle. Pošlete nám e-mail předem Pokud chcete mít více konkrétních informací od nás podle naší zkušenosti poštovné, nebo můžete také obrátit na místní poště.
 
     

     
 
Platby
Přijímáme platby online platebními kartami (Amex, Visa, Mastercard), PayPal, Western Union nebo bankovním převodem. Napište nám pro banku nebo WU detaily.
 
     

     
  Záruka
Všechny výrobky prodávané v GlobalDistributionGroup mají záruku 2 roky. V případě poruchy jsme nahradit stroj s novým. Pokud obdržíte nefunkční stroj, dejte nám vědět a my pokrývat veškeré náklady na dopravu pro návrat doprava a svatba nového zařízení.
 
     

     
  Návratové politiky
Spotřebitelé mohou zrušit objednávku bez nutnosti odvolávat jakákoli příčina, která do 7 dnů od obdržení objednávky, za předpokladu, že výrobky jsou vráceny bez či používá, kompatibilní se standardy hygieny. Před odesláním produktu zpět zákazníkovi musí oznámit naše firma návratu. Právo na odstoupení nevztahuje-li spotřebitel má zapojen produkt, vytáhl těsnění kabelu, vyzkoušeli produkt a příslušenství. Vrácené produkty / příslušenství / příručky musí být v perfektním stavu. Jsme ve výši, dle druhého odstavce článku 14.1 směrnice Evropského parlamentu, ceny, slevy všechny tyto náklady způsobené návrat ve lhůtě 7 dnů od obdržení produktu + return přepravní časy.
 
     


Me My Elos
     
     
MODEL STROJE
POČET ZÁBLESKŮ, LAMPA
CENA PRO EVROPU
CENA ZA ZBYTEK SVĚTA

Mezinárodní doprava zdarma  
KOUPÍM
(Stroj / lampy / příslušenství)
 

Důležité:
Tato stránka je automatický překlad z angličtiny a může obsahovat chyby.
   

MeMyElos charakteristika
MeMyElos (také známý jako MeElos nebo myeloidní) je stroj určený pro rychlou a trvalou depilaci. MyElos je název počítače a Elo je druh meelos lehký stroj používá. Elo (elektro-optická synergie) je Syneron je klinicky prokázáno, zlatý standard technologie, která využívá úsporná světla spolu s jemným impulsní rádiové frekvence (RF). Tento lehký technologie je o krok napřed před IPL a Laser. Když elos tisk je vyzařováno epilátor memyelos energie je uložena v kůži, selektivně zaměřené na vlasový folikul. Je-li energie získatelné folikulu je dostatečně vysoká, trvale poškozuje vlasový folikul a že konkrétní folikulu, který byl poškozen nebude schopen růst vlasy už. Elos poskytuje vyšší úrovně účinnosti, vyšší úrovně bezpečnosti a uživatelský komfort - žádná bolest, nanejvýš mírné teplo nebo chvění-, stejně jako mnohem kratší doba léčby versus intenzivní pulsní světlo a laserové.

Rozdíl mezi zařízením MeMyElos a jiných modelů na trhu:
Mě moje Elo nabízí následující výhody, které jsou vylepšení na jiné modely na trhu:

• Kratší doba relace: s MyMyElos, trvá jen několik minut pro odstranění vlasů z oblastí. Ostatní modely trvat hodiny.
• Snížený počet relací a celkové relace čas: s MeMyElos potřebujete 7 zasedání odebrat přibližně 89 % ošetřené vlasy. Relace jsou jednou za týden, zatímco jiné stroje potřebují 7 až 12 sezení, a každé sezení je jednou za měsíc. Závěr: MeElos vyžaduje měsíc a půl a jeden rok s jinými stroji.
• ElosMe je jediný stroj, který umožňuje uživateli odstranit chloupky při léčbě chloupky natrvalo v jedné stejné relaci okamžitě. Je to možné s použitím příslušenství (prodává se od sebe): strojek nebo epilátor. Jak meelos projde po povrchu, vlasy mohou být odstraněny ve stejnou dobu. Žádná jiná nabízí tuto výhodu epilátor 2 v 1. Použití příslušenství je nepovinné. Můžete holit nebo vosk bezprostředně před ošetřením. Pokud léčbu světlé vlasy, je třeba použít epilátor příslušenství (epilátor chce mít vlasy a vytváří mikroskopické poškození vlasových folikulů, vytvoření cíle pro pulsní elos aktivně zacházet buněk, aby se zabránilo budoucím regrowth).
• Některé systémy (obvykle profesionálních systémů) vyžadují použití gelu při léčbě ares. MeMyElos nemá.
• ElosMe je dodáván s nejdelší délka lampy canting, 120000 záblesků, versus ostatní stroje, které patří lampy 2000/700/40000 záblesků. Jedna kompletní tělo relace vyžaduje kolem 6000 snímků, takže dlouhému elosme svítilna se odhaduje na 9 let léčby.
• MeMyElos epilátor je jediný stroj pro všechny barvy kůže a vlasů, včetně černé a bílé, šedé a červené vlasy světlé kůži. Žádný jiný stroj na trhu nabízí tuto jedinečnou výhodu. To je možné díky elos technologie, která umožňuje hlubší úroveň léčby, není možné s intenzivní pulsní světlo nebo laser. MyElos je jediný stroj, který využívá technologie elos.
• ElosMe lze použít na ženské tváře.

Výrobce MeMyElos a technologie Elos:
MeMyElos je vyvíjen firmou Syneron Medical, světový lídr v oblasti profesionální estetická zařízení. S více než tři miliony ošetření provádí každoročně Elo, Elo je klinicky testován a lékařsky prokázané. Léčba meelos je bezpečné pro domácí spotřebu, jak již bylo Funcionários. Myelos epilátor používá stejnou technologii 10leté profesionální elos za zlomek nákladů na laserové ošetření provádí na klinikách doctors´.

Relace četnost a čas s MeMyElos:
Zajistit trvalé vlasy snížení výsledky (terminál vlasy 89 % snížení po 7 ošetření) musí následovat kroky 7 ošetření s intervaly 1 týden. Někdy i více než 7 léčby mohou být vyžadovány v závislosti na osobě, která. Po prvních 7 ošetření můžete léčit vaši požadovanou oblast pouze jako vlasy se objeví podle doporučených procedur. Jak budete postupovat, všimnete si delší a delší intervaly mezi těmito retušovat léčby. Jde o postupné a kumulativní snížení. Když vlasy rostou zpět mezi jednotlivými léčby, bude menší a to bude jemnější, lehčí a pomaleji rostoucí a údržba jen jednou za čas bude třeba. Relace časy jsou: celé tělo v 32 minut / Full nohu za 10 minut / podpaží v 1 minuta / bikin za 2 minuty / samec zpět za 12 minut.

Oblasti těla, kde lze použít MyElos:
Můžete použít memyelos epilátor na prakticky všechny mužské a ženské tělo, ale čtení manuálu zjistit, které konkrétní místa by nemělo být zacházeno. Obvykle se používá k odstranění vlasy na ramena, nohy, podpaží, oblasti třísel, nohy, hrudník, břicho a záda. Pro použití na ženský fousy použijte ochranné brýle součástí a pozorně si přečtěte návod. Nepoužívejte memyelos na mužských vousů, tetování, molů nebo permanentní make-up.

Jak elos permanentní redukce s MeElos dosahuje epilátor:
Edermologie znamená, že když folikul je tepelně poškozen není schopen růst na terminálu vlasy znovu. Protože existuje mnoho milionů folikulů, které mohou potenciálně rostou chlupy na těle, a vzhledem k tomu, že významná část z nich není v pravém růstové fáze, to není realistické očekávat, že každý jeden folikul v oblasti léčby bude zakázán. Navíc mnoho z váčků v kůži nemají vlasy, které jsou viditelné na povrchu pokožky. Tyto folikuly mají mnohem nižší úroveň citlivosti na tepelné poškození, aby i v případě, že jsou vystaveny elos tisku nebudou zakázány. Tyto folikuly mají potenciál chloupky "nové" dále v čase. Během několika procedur s přiměřeným odstupem většina folikulů, které cyklicky růst vlasů budou ovlivněny postupu Elo a bude kriticky zraněn tak trvale zakázány. Je důležité si uvědomit, že tělo je převod neaktivní nebo spící folikul roste v pozdějším životě stejně jako normální součást cyklu růstu vlasů, nebo v důsledku mnoha faktorů: hormonální nerovnováha, těhotenství, menopauza, nemoci nebo léky, obezita nebo idiopatická příčiny. To je důvod, proč nemůže existovat žádné záruky ani sliby "všech vlasů pryč navždy" z určité oblasti. Folikuly jsou úzce provázána s kůže a těla reagovat na vnitřní fyziologické změny a sledovat růst cyklické cyklu. Každý folikul zničil nebude dorůst - váš úkol jako uživatel je zničit většinu folikuly s memyelos memyelos. Sledujte naše léčebný protokol a pokračovat v léčbě sami s myelos, dokud nejste spokojeni s výsledky. Vidět, že jste léčení každé oblasti podle minimální časy zobrazované v uživatelské příručce a plachtit na kůži po neustále elos klikněte zničit co nejvíce možných folikuly. Ověřte, zda klouzat aplikátor v dostatečně pomalý pohyb. Lampa bliká tisku. Jen ať záblesky flash pryč, zatímco klouzat stroj nad oblastí. Pokud používáte depilátor příslušenství je to lépe vidět, kde jste se snesl na vlasy bude okamžitě odstraněn. Povolit 10 sekund předat před návratem do oblasti, pokud vidíte, že je to nezbytné.

Bezpečnostní opatření a kdy nepoužívat MyElos epilátor:
• Systém je určen pro odstranění lidského těla vlasy memyelos. Jakékoli jiné použití je výslovně zakázáno; Nepoužívejte systém pro odstranění chlupů na obličeji nebo hlavu.
• Nepoužívejte systém memyelos tetování nebo permanentní make-up.
• Během léčby, ani držet špičku aplikátoru elosme stále na jednom místě! To může způsobit rozsáhlé ohřevu a poškození kůže.
• Pokud během posledních tří dnů jste měl dlouhou kůže vystavení na slunci, nebo pokud se nadměrně Vyčiněné kůže od slunce, solária nebo opalovací krémy v posledních dvou týdnech.
• Pokud máte kardiostimulátor nebo defibrilátor vnitřní.
• Pokud máte povrch nebo jiné kovové implantáty v oblasti požadované léčby.
• Pokud máte v anamnéze jakýkoliv druh rakoviny, nebo pre-malignant krtci.
• Pokud trpíte těžkou podmínky, jako je srdeční onemocnění.
• Pokud máte křečové žíly v oblasti léčby.
• Pokud máte krtci, velkých pih, tmavší pigmentované oblasti, jizvy nebo mateřská znaménka.
• Pokud jste těhotná nebo kojící.
• Jestliže máte poruchu imunitního systému kvůli imunosupresivní nemoci jako AIDS a HIV nebo využívání imunosupresivní léky.
• Pokud máte endokrinní poruchy, jako je Diabetes nebo syndrom polycystických ovarií.
• Pokud máte nějaké aktivní stav v oblasti léčby, vředy, lupenka, ekzémy, popáleniny, herpes simplex, rány nebo vyrážka.
• Pokud máte v anamnéze onemocnění kůže, abnormální rána, léčení, jakož i velmi suchou a křehkou pleť.
• Pokud máte anamnézou krvácejícího coagulopathies, nebo využívání antikoagulancií.
• Pokud používáte léky, bylinky, potravinové doplňky a vitamíny známé vyvolat fotosenzitivity na osvit na použité vlnové délce, Isotretinoin (Accutane) a/nebo aktuální retinoidy během posledních šesti měsíců, tetracykliny nebo St John je Wort během posledních dvou týdnů.
• Pokud používáte léky, které mohou stimulovat růst vlasů, například Minoxidil. Pokud jste měli jakýkoliv chirurgický zákrok v oblasti léčby v průběhu posledních tří měsíců nebo před úplné uzdravení.
• Jestliže máte epilepsii.
• Pokud jste nainstalovali jakýkoli druh anestetika.
• Pokud jste na zlaté terapii.

Délka vlasů před ošetřením s ElosMe a použití příslušenství:
• Pokud používáte depilátor nebo strojek příslušenství (prodává se samostatně) současně během léčby s Elo, není třeba pro holení před zahájením léčby. Poznámka: Můžete použít strojek nebo epilátor máte vlasy do 10 mm.
• Pokud nepoužijete strojek nebo epilátor příslušenství memyelos, měli oholit oblast před požadované léčby Elo. Poznámka: pro zajištění nejlepších výsledků, neměli odstranit vlasy depilátor nebo voskování déle než 5 minut před elos léčby. Nejlepších výsledků je dosaženo, když strojek nebo epilátor příslušenství jsou používány současně s Elo.
• Při léčbě zaoblené plochy (tj. podpaží a kolena) pracovní plocha ve 2 směrech v úhlu 90 stupňů, pro plné pokrytí. Tvrdý k přístupných oblastech lze rovněž považovat první pomocí strojek nebo epilátor (při umísťování ochranné víčko namísto elos kazety), následovaný aplikací elos (při umísťování ochranné víčko na straně strojku/epilátor).

Specifikace MeMyElos:
• Světelného spektra: 550-1200 nm
• Energetické Elo Max: 9J/cm2
• Optické Max: 4J/cm2
• Provádí RF: 0,5 j/cm2
• Pulsní světlo opakování: až 2 pulsů za sekundu (2 Hz)
• Frekvence RF vln: 6,78 MHz
• Radiofrekvenční energie: 5 w
• Míra pokrytí: až 6 cm2/sekundu
• Elektrické napájení vstup: 100-200-240 VAC, 50/60 Hz
• Upozornění! Systém nebude fungovat nad 30 ° C

Co lékaři říkají o MeMyElos:

Dr. David Friedman, dermatolog, kožní Friedman a laserové centrum, Jeruzalém, Izrael: meelos je nejúčinnější neexistující zařízení odstranění at-home vlasy v tomto okamžiku, který je vhodný pro všechny typy pleti a barvy vlasů. Většina pacientů dosáhnout průměrné snížení o téměř 90 % vlasů po 7 léčby. Tento pozoruhodný výsledek klinické a bezpečnost a snadnost používání zařízení - nabízí nový přístup k léčbě nežádoucích chloupků doma.

Dr. Francesca de Angelis, plastický chirurg, z. A. centrum - Laser & kliniku plastické chirurgie, Neapol, Itálie: S technologií Elo mohu vykonávat mimořádnou účinné ošetření depilaci s nejvyšší úrovní komfortu. Na rozdíl od ostatních postupů odstraňování chloupků, které pouze zničit chloupku technologie elos ve skutečnosti ničí vlasový folikul, produkující rychlejší, jemnější a bezpečnější způsob, jak odstranit nežádoucí chloupky oblastí těla. Moji pacienti jsou velmi spokojeni s výsledky a ohlašuje efektivní vypadávání vlasů.

Dr. Vince Afsahi, Jižní pobřeží dermatologie Institute, Kalifornie, USA: Unikátní věc, o technologie elos je to, že kombinuje 2 různé způsoby, lehké modality ve spojení s rádiovou frekvenci. To, co nám umožňuje se chovat stále více a více pacientů ze všech typů kůže s velmi málo odstávky. Úroveň bezpečnosti této technologie je bezkonkurenční a to je něco, že jsme velmi rádi, že byli schopni nabídnout našim pacientům v posledních několika letech.

Země, kterou můžeme dodat:

Albánie Alžírsko Americká Samoa Andorra Angola Anguilla Antarktida Antigua a Barbuda Argentina Arménie Aruba ostrov Ascension Austrálie Rakousko Ázerbájdžán Bahamy Bahrajn Bangladéš Barbados Bělorusko Belgie Belize Benin Bermudy Bhútán Bolívie Bosny a Hercegoviny Botswana Bouvetův ostrov Brazílie Britské území v Indickém oceánu Brunej Darussalam Bulharsko Burkina Faso Burundi Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Kajmanské ostrovy Středoafrická republika Čad Chile Čína Vánoční ostrov kokosové (Keelingovy) ostrovy Kolumbie komory demokratická republika Pobřeží slonoviny Cookovy ostrovy Kostarika Kongo (Kinshasa) Kongo Chorvatsko Kuba Kypr Česká republika Dánsko Džibuti Dominika Dominikánská republika Východní Timor Timor-Leste Ekvádor Egypt El Salvador Rovníková Guinea Eritrea Estonsko Etiopie Falklandské ostrovy Faerských ostrovů Fidži Finsko Francie Francouzská Guyana francouzské metropolitní Francouzská Polynésie Francouzská jižní území Gabon Gambie Gruzie Německo Ghana Gibraltar Velké Británie Řecko Grónsko Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea Guinea-Bissau Guyana Haiti Heardův ostrov a Mc Donald ostrovy Svatého stolce Honduras Hong Kong Maďarsko Island Indie Indonésie Írán (Íránská islámská republika z) Irák Irsko Isle of Man Izrael Itálie Jamajka Japonsko Jersey Jordan Kazachstán Keňa Kiribati Korea Korea Kuvajtu Kyrgyzstán Lotyšsko Libanon Lesotho Libérie Libye Lichtenštejnsko Litva Lucembursko Macau Makedonie Madagaskar Malawi Malajsie Maledivy Mali Malta Marshallovy ostrovy Martinik Mauritánie Mauricius Mayotte Mexiko Mikronésie Moldavsko Monako Mongolsko Černá Hora Montserrat Maroko Mosambik Myanmar Namibie Nauru Nepálu Nizozemsko Nizozemské Antily Nová Kaledonie Nový Zéland Nikaragua Niger Nigérie Niue ostrov Norfolk Severní Mariany ostrovy Norsko Omán Pákistán Palau Palestinské národní orgán Panama Papua-Nová Guinea Paraguay Peru Filipíny Pitcairnovy ostrovy Polsko Portugalsko Puerto Rico Katar setkání ostrov Rumunsko Rusko Rwanda Svatý Kryštof a Nevis Svatá Svatý Vincenc a Grenadiny Samoa San Marino Svatý Tomáš a Princův ostrov Saúdská Arábie Senegal Srbsko Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko (Slovenská republika) Slovinsko Šalamounovy ostrovy Somálsko Jižní Afrika Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy Španělsko Srí Lanka Saint Helena St. Pierre a Miquelon Súdán Surinam Svalbard a Jan Mayen, ostrovy Svazijsko Švédsko Švýcarsko Sýrie Tchaj-wan (Čínská republika) Tádžikistán Tanzanie Thajsko Tibet Timor-Leste (Východní Timor) Togo Tokelau Tonga Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkmenistán Turks a Caicos Tuvalu Uganda Ukrajina Spojené arabské emiráty Spojené království Spojené Státy americké menší zámořské ostrovy Uruguay Uzbekistán Vanuatu Vatikánský městský stát (Svatý stolec) Venezuela Vietnam Panenské ostrovy Wallis a Futuna Jemen Zair Zambie Zimbabwe

Oznámení společnosti:
Syneron Medical Ltd. si vyhrazuje právo provádět změny na své výrobky nebo specifikace ke zlepšení výkonu, spolehlivosti nebo vyrobitelnosti. Informace poskytnuté firmou Syneron Medical Ltd. je věřil být přesné a spolehlivé. Nicméně Syneron Medical S.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost za jeho použití. Žádná licence je zaručena nebo jinak podle patentu nebo patentových práv jeho Syneron Medical Ltd.


Přední mezinárodní distributory pro MeMyElos. Zdarma mezinárodní dodávka MeElos. Celém světě Online prodej myeloidní.
A GLOBAL DISTRIBUTION GROUP COMPANY