Global Distribution Group
Sme popredným medzinárodnej distribučnej skupiny v odvetví kozmetických a wellness zásobovanie odberateľov po celom svete z viac ako 80 krajinách. Nášho logistického centra pre on-line podnikania je umiestnený v Európe (Anglicku alebo Španielsku) v závislosti od aktuálnej populácie.
 
     

     
 
Dodávka
Sme majú viac ako 15 rokov skúseností, plavby po celom svete, dokonca najviac vzdialených miestach. Naše produkty zahŕňajú dopravu zadarmo po celom svete. Máme loď, pomocou úradných poštových služieb, s sledovacie číslo a poistenie. Objednávky spracovávame do 24-48 hodín. Dodacie lehoty po tom sa líšia v závislosti od krajiny. Zvyčajne môžete očakávať dostávať balíku do 3 až 5 dní ak v Európe a 7 až 10 dní pre zvyšok sveta. Vezmite prosím na vedomie, že prepravné časy uvedené sú približné. Krajiny s prísne položka môže trvať dlhšie. Pošlite nám e-mailom vopred Ak chcete mať viac konkrétnych informácií od nás podľa našich skúseností poštovné, alebo môžete kontaktovať aj miestnej pošte.
 
     

     
 
Platby
Akceptujeme platby kreditnou kartou on-line (Amex, Visa, Mastercard), PayPal, Western Union alebo bankovým prevodom. Napíšte nám pre detaily bankových alebo WU.
 
     

     
  Záruka
Všetky produkty predávané GlobalDistributionGroup majú 2-ročnou zárukou. V prípade poruchy, môžeme nahradiť stroj s novou. Ak dostanete nefunkčný stroj, dajte nám vedieť inmediately a Pokrývame všetky náklady na dopravu pre návrat a lodné nového zariadenia.
 
     

     
  Návrat politiky
Spotrebitelia môžu zrušiť objednávku bez nutnosti dovolávať akéhokoľvek dôvodu do 7 dní po obdržaní objednávky, za predpokladu, že výrobky vrátené bez je skúmaná alebo používaná, vyhovujúce hygienické normy. Pred odoslaním výrobkov späť zákazníkovi musí informovať naša spoločnosť o návrate. Právo na odstúpenie od zmluvy neuplatní, ak spotrebiteľ má zapojený výrobku, vytiahol utesnenie káblov, snažil produkt alebo príslušenstvo. Vrátené výrobky / príslušenstvo / príručky musia byť v perfektnom stave. Sme sa vrátenie podľa druhého odseku článku 14.1 smernice Európskeho parlamentu, cena, diskontovanie všetky tieto náklady vyrobeného priznanie v lehote 7 dní odo dňa prevzatia výrobku + vráti prepravné časy.
 
     


Me My Elos
     
     
STROJ MODEL
POČET ZÁBLESKOV SVETLA
CENA PRE EURÓPU
CENA PRE ZVYŠOK SVETA

Medzinárodná doprava zdarma  
KÚPIŤ
(Stroj / svetlá / doplnky)
 

Dôležité:
Táto stránka je automatický preklad z angličtiny a môžu obsahovať chyby.
   

MeMyElos vlastnosti
MeMyElos (tiež známy ako MeElos alebo MyElos) je stroj určený pre rýchle a trvalé odstraňovanie chĺpkov. MyElos je názov počítača a elos typ svetla meelos stroj používa. Elos (elektro Optická synergia) je Syneron je klinicky dokázané, zlatý štandard technológia, ktorá využíva nízkoenergetických pulzného svetla s jemným rádiové frekvencie (RF). Tento svetelnou technikou je o krok pred IPL a laserové. Keď elos pulz je vyžarované memyelos epilátor energie je uložená v koži, selektívne zameranie vlasový folikul. Ak energia dosiahnutie folikulu je dostatočne vysoká, trvalo poškodí vlasového folikulu a že konkrétne folikul, ktorý bol poškodený nebude rásť vlasy viac. Elos poskytuje vyššiu úroveň efektívnosti, vynikajúca úroveň bezpečnosti a užívateľského komfortu – žiadne bolesti, nanajvýš mierne teplo alebo mravenčenie - rovnako ako oveľa kratšie časy ošetrenie verzus intenzívneho pulzného svetla a laser.

Rozdiel medzi MeMyElos a ostatné modely na trhu:
Mne moja Elos ponúka nasledujúce výhody, ktoré sú zlepšenie iných modelov na trhu:
• Kratší čas na reláciu: s MyMyElos, to trvá len niekoľko minút na odstránenie chĺpkov z oblasti. Ostatné modely trvať niekoľko hodín.
• Menej počet relácií a celkové relácie čas: s MeMyElos potrebujete 7 relácií odstrániť približne 89% vlasy ošetrené. Relácie sú raz týždenne, zatiaľ čo ostatné stroje potrebné 7 až 12 zasadnutí, a každé zasadnutie je raz za mesiac. Záver: MeElos vyžaduje mesiac a pol verzus jeden rok s inými strojmi.
• ElosMe epilátor je jediný stroj, ktorý umožňuje užívateľovi odstrániť chĺpky okamžite pri ošetrovaní vlasov natrvalo naraz rovnaké. Je to možné s použitím príslušenstvo (predáva sa od seba): holiaci strojček alebo depilátor. Ako meelos prejde po povrchu, vlasy môžu byť odstránené v rovnakom čase. Žiadne iné epilátor ponúka túto výhodu 2 v 1. Používanie doplnkov je voliteľný. Môžete oholiť alebo vosk bezprostredne pred ošetrením. Ak liečbu svetlé vlasy, musíte používať epilátor príslušenstvo (epilátor plucks vlasov a vytvára mikroskopické poškodenie vlasového folikulu, vytvoriť cieľ pre impulz elos aktívne liečiť, bunky, aby sa zabránilo budúce regeneračných).
• Niektoré systémy (zvyčajne profesionálne systémy) vyžadujú použitie gél pri liečbe árov. Nie je MeMyElos.
• ElosMe je vybavená najdlhšiu dobu určitú lampy existant, 120000 horúčavy verzus iné stroje, ktoré zahŕňajú lampy 700/2000/40000 horúčavy. Jedno kompletné telo relácie vyžaduje približne 6000 zábery, tak dlho-trvanie elosme lampa sa odhaduje na 9 rokov liečby.
• MeMyElos epilátor je jediný stroj pre všetky pokožky a farby vlasov, vrátane čiernej kože a biele, sivé, blond a červené vlasy. Žiadne iné zariadenia na trhu ponúka túto jedinečnú výhodu. To je možné vďaka elos technológia, ktorá umožňuje ošetrenie hlbšej, nie je možné s intenzívneho pulzného svetla alebo laserového. MyElos je jediný stroj, ktorý používa technológiu elos.
• ElosMe môže byť použitý na ženský tvár.

Výrobcom MeMyElos a technológii Elos:
MeMyElos je vyvinutá Syneron lekársku, svetový líder v oblasti profesionálnej estetické zariadenia. S viac ako tri milióny elos každoročne vykonávaných procedúr elos je klinicky testované a medicínsky dokázané. Liečba meelos je bezpečný pre domáce použitie, ako bola preukázaná. Myelos epilátor používa rovnakú technológiu 10-ročné profesionálne elos za zlomok nákladov na laserové ošetrenie vykonané v doctors´ klinikách.

Frekvenciu zasadnutí a časy s MeMyElos:
Zabezpečiť trvalé vlasy zníženie výsledky (89% terminálu vlasy zníženie po 7 procedúr) musí postupujte 7 procedúr v intervaloch 1 týždeň. Niekedy aj viac ako 7 liečby môžu byť vyžadované, v závislosti od osoby k osobe. Po prvých 7 ošetrení môžete liečiť požadovanú oblasť len ako vlasy sa objaví podľa odporúčanej liečby times. Ako budete postupovať, všimnete si dlhšie a dlhšie intervaly medzi týmito retušovať liečby. To je postupným a kumulatívnym zníženie. Keď vlasy rastú späť medzi jednotlivými liečby, bude menej, a to bude jemnejšia, ľahší a pomalšie rastúce a len údržba raz za čas bude potrebné. Hracie časy sú: plné telo 32 minút / celú nohu 10 minút / podpazušia za 1 minútu / oblasti bikín za 2 minúty / samec späť za 12 minút.

Oblasti tela, kde MyElos môže byť použitý:
Môžete použiť memyelos epilátor na prakticky všetky mužské a ženské telo, ale čítanie manuálu zistiť, ktoré konkrétne miesta by nemalo byť zaobchádzané. Zvyčajne sa používa na odstránenie vlasy na ramená, nohy, podpazušie, oblasti bikín, nohy, hrudníka, brucha a späť. Pre použitie na ženské fúzy, použite okuliare zahrnuté a prečítajte si návod pozorne. Nepoužívajte memyelos na mužské fúzy, tetovanie, krtkovia alebo trvalý make-up.

Elos ako dosahuje trvalý vlasy zníženie s MeElos epilátor:
Trvalé vlasy zníženie znamená, že keď folikul je tepelne poškodená nie je schopný rast terminálu vlasy znova. Pretože existuje mnoho miliónov folikulov, ktoré potenciálne môžu rásť chlpy na tele, a keďže významná časť z nich nie je správne rastovej fázy, nie je reálne očakávať, že každý jeden folikul pri liečbe oblasti sa vypnú. Navyše, mnohé z folikulov v koži nemajú vlasy, ktoré sú viditeľné na povrchu pokožky. Tieto folikuly majú oveľa nižšiu citlivosť na tepelné poškodenie tak, že aj keď sú vystavené elos tepu im nie vypne. Tieto folikuly majú potenciál rastúcej "nové vlasy" neskôr v čase. Cez niekoľko procedúr s primeranými intervalmi, väčšina folikulov, že prechádzať rast vlasov bude ovplyvnený elos postupom a bude kriticky zranených, tak oni sú natrvalo vypnuté. Je dôležité si uvedomiť, že je telo premeniť tieto neaktívne alebo spiace folikuly rastú neskôr v živote, rovnako ako bežnú súčasť cyklu rastu vlasov alebo v dôsledku mnohých faktorov: hormonálna nerovnováha, tehotenstvo, menopauza, choroby alebo lieky, obezita alebo idiopatickej príčiny. To je dôvod, prečo nemôže existovať žiadne záruky alebo sľuby "všetky vlasy navždy preč" z určitej oblasti. Folikuly sú navzájom úzko prepojené s kože a tela reakcii na vnútorné fyziologické zmeny a sledovať cyklické rastového cyklu. Každý folikul zničené nie porastie späť-vašou úlohou ako memyelos užívateľ je zničiť väčšinu folikuly s vašej memyelos. Sledovať naše liečebného protokolu a pokračovať v liečbe sami s myelos, kým nebudete spokojní s výsledkami. Vidieť, že ste liečbu každej oblasti podľa minimálne časy zobrazené v užívateľskej príručke a neustále plachtiť na koži po elos impulzov zničiť toľko folikulov možné. Overiť, že ste plachtiť aplikátor dosť pomalým pohybom. Lampa bliká impulzov. Len nech záblesky preč blikanie počas budete plachtiť stroj oblastiach. Ak používate príslušenstvo epilátor, potom je jednoduchšie zistiť, kde sa klouzal nad pre vlasy budú odstránené okamžite. Povoliť 10 sekúnd prejsť pred návratom do oblasti, ak je to potrebné.

Bezpečnostné opatrenia a kedy sa používajú MyElos epilátor:
• Memyelos systém je určený na odstránenie vlasy ľudského tela. Akékoľvek iné použitie je výslovne zakázané; Nepoužívajte systém pre odstránenie chĺpkov na tvári alebo hlavy.
• Nepoužívajte memyelos systém tetovanie alebo trvalý make-up.
• Počas liečby, Nechcem držať špičku aplikátor elosme stále na jednom mieste! Môže to spôsobiť rozsiahle tepla-up a poškodenie kože.
• Počas posledných troch dní ste mal dlhé kože expozíciou na slnku, alebo ak máte nadmerne opálenej kože od slnka, opaľovací lôžka alebo opaľovacie krémy do posledných dvoch týždňov.
• Ak máte kardiostimulátor alebo defibrilátor vnútorný.
• Ak máte povrchné kovov alebo iných implantáty na požadovanú oblasť.
• Ak máte v anamnéze akéhokoľvek druhu rakoviny, alebo pre-malignant mol.
• Ak trpíte ťažkou podmienkach, ako sú srdcové poruchy.
• Ak máte kŕčové žily v oblasti liečby.
• Ak máte krtkovia, veľké pehy, tmavšie pigmentované oblasti, jazvy alebo materské znamienka.
• Ak ste tehotná alebo dojčiaca.
• Ak máte poruchou imunitného systému z dôvodu imunosupresívne chorôb ako AIDS a HIV alebo použitie imunosupresívne lieky.
• Ak máte endokrinné poruchy, ako je Diabetes alebo syndróm polycystických vaječníkov.
• Ak máte akýkoľvek aktívny stav v oblasti liečby, ako sú vredy, lupienka, ekzémy, popáleniny, herpes simplex, rany, alebo vyrážka.
• Ak máte v anamnéze kožných ochorení abnormálne rany, uzdravenie, rovnako ako veľmi suchú a krehkú pokožku.
• Ak máte v anamnéze krvácanie mellitus, koagulopatiami, alebo použitie antikoagulanciá.
• Ak používate lieky, bylinky, potravinové doplnky a vitamíny známe vyvolať fotosenzitivita na osvit na vlnovej dĺžky použitá, ako Izotretinoín (Accutane) a/alebo aktuálne retinoidy v posledných šiestich mesiacoch, tetracyklíny alebo ľubovník bodkovaný počas posledných dvoch týždňov.
• Ak používate lieky, ktoré môžu stimulovať rast vlasov, ako Minoxidil. Ak ste mali akýkoľvek chirurgický zákrok v oblasti liečby počas posledných troch mesiacov alebo úplné uzdravenie.
• Ak máte epilepsiu.
• Ak ste použili akýkoľvek typ anestetiká.
• Ak ste na zlato terapia.

Dĺžka vlasov pred liečbou s ElosMe a používanie príslušenstva:
• Ak používate epilátor alebo holiaci strojček príslušenstvo (predáva sa samostatne) súčasne počas liečby elos, nie je potrebné pre holenie pred začatím liečby. Poznámka: Môžete používať epilátor a holiaci strojček Ak máte vlasy až 10mm.
• Ak nepoužívate, holiaci strojček alebo epilátor príslušenstvo memyelos, by mal oholiť požadovanú oblasť predchádzajúceho elos liečby. Poznámka: na zabezpečenie najlepších výsledkov, by ste nemali odstrániť vlasy voskovanie alebo epilátor viac ako 5 minút pred ošetrením elos. Najlepšie výsledky sa dosiahnu, keď epilátor alebo holiaci strojček príslušenstvo sú používané súčasne s elos.
• Pri liečbe krivky oblastiach (t. j. podpazuší a kolená) Pracovná plocha v 2 smeroch v uhle 90 stupňov, pre plné pokrytie. Tvrdý-k-dosiahnuť oblasti môže tiež byť liečení od prvého použitia holiaci strojček alebo epilátor (pri uvádzaní ochranný kryt namiesto elos kazety), nasleduje uplatňovania elos (pri uvádzaní ochranný kryt na strane holiaci epilátor /).

Špecifikácie MeMyElos:
• Svetelného spektra: 550-1200 nm
• Max elos energie: 9J/cm2
• Optické Max: 4J/cm2
• Vykonáva RF: 5J/cm2
• Pulzné svetlo opakovací kmitočet: až 2 pulzov za sekundu (2 Hz)
• RF vlny frekvencia: 6,78 MHz
• Rádiofrekvenčná napájanie: 5 w.
• Miera pokrytia: až 6 cm2 za sekundu
• Elektrické napájanie: 100-200-240 VAC, 50/60 Hz
• Berie na vedomie! Nebudú účinkovať nad 30 ° c

Čo hovoria lekári o MeMyElos:
Dr David Friedman, dermatológ, Friedman kože a Laser Center, Jeruzalem, Izrael: meelos momentálne najefektívnejší at-home vlasy odstránenie zariadenia existant, ktorý je vhodný pre všetky typy pokožky a farby vlasov. Väčšina pacientov dosiahnuť zníženie priemernej vlasy takmer 90% po 7 liečby. Tento pozoruhodný výsledok klinických, bezpečnosť a jednoduchosť použitia pomôcky - ponúkajú nový prístup k liečbe nežiaduce vlasy doma.

Dr Francesca de Angelis, plastický chirurg, DE. A. centrum - laserová & klinika plastickej chirurgie, Neapol, Taliansko: Technológiou elos môžem vykonávať mimoriadne účinné ošetrenie s najvyšší stupeň komfortu. Na rozdiel od iných postupov odstraňovania chĺpkov ktoré len ničia vlasu, elos technológia skutočne zničí vlasový folikul, produkujúce rýchlejšie, jemnejšie a bezpečnejší spôsob, ako odstrániť nežiaduce chĺpky z častí tela. Moji pacienti sú veľmi spokojní s výsledkami a vykazujú efektívne vypadávanie vlasov.

Dr Vince Afsahi, South Coast dermatológie Institute, Kalifornia, USA: Unikátna vec o elos technológie je, že spája 2 rôzne spôsoby, svetlo modality v spojení s rádiovej frekvencie. Čo to umožňuje robiť je liečiť viac pacientov všetkých typov pleti s veľmi málo času. Úrovňou bezpečnosti tejto technológie je bezkonkurenčná, a je to niečo, že sme veľmi potešení, aby mohli ponúknuť našim pacientom v posledných niekoľkých rokoch.

Krajín zasielame na:
Albánsko Alžírsko americká Samoa Andorra Angola Anguilla Antarktídy Antigua a Barbuda Argentína Arménsko Aruba ostrov Ascension Austrália Rakúsko Azerbajdžan Bahamy Bahrajn Bangladéš Barbados Bielorusko Belgicko Belize Benin Bermuda Bhután Bolívia Bosna a Hercegovina Botswana Bouvetov ostrov Brazília Britské indickooceánske územie Brunej Darussalam Bulharsko Burkina Faso Burundi Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Kajmanské ostrovy Stredoafrická republika Čad Čile Čína Vianočný ostrov kokosové (Keelingove) ostrovy, Kolumbia Komor demokratická republika Kongo (Kinshasa) Kongo Cook ostrovy Costa Rica Ivory Coast Chorvátsko Kuba Cyprus Česká republika Dánsko Džibutsko Dominika Dominikánska republika Východný Timor Timor-Leste Ekvádor Egypt El Salvador Rovníková Guinea Eritrea Estónsko Etiópia Falklandské ostrovy Faerských ostrovov Fidži Fínsko Francúzsko Francúzskej Guyany francúzsky Metropolitná Francúzskej Polynézie počul, Francúzske južné územia Gabon Gambia Gruzínsko Nemecko Ghana Gibraltár Veľkej Británie Grécko Grónsko Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea Guinea-Bissau Guyana, Haiti a Mc Donald ostrovy Svätou stolicou Honduras Hongkong Maďarsko Island India Indonézia Irán (Iránska islamská republika z) Iraku Írsko ostrova Man Izrael Taliansko Jamajka Japonsko Jersey Jordánsko Kazachstan Keňa Kiribati Kórea Kórea Kuvajt Kirgizsko Lotyšsko Libanon Lesotho Libéria Líbya Lichtenštajnsko Litva Luxembursko Macao Macedónsko Madagaskar Malawi Malajzia Maldivy Mali Malta Marshallove ostrovy Martinik Mauritánia Maurícius Mayotte Mexiko Mikronézia Moldavsko Monako Mongolsko Čierna Hora Montserrat Maroko Mozambik Mjanmarsko Namíbia Nauru Nepál Holandsko Holandské Antily New Caledonia Nový Zéland Nikaragua Nigéria Nigéria Niue ostrov Norfolk Severné Mariány Nórsko Omán Pakistan Palau palestínske Panama Papua-Nová Guinea Paraguaj Peru Filipíny Pitcairn Island Poľsko Portugalsko Portoriko Katar Reunion Island Rumunsko Rusko Rwanda Svätý Krištof a Nevis Saint Lucia Svätý Vincent a Grenadíny Samoa San Maríno Svätý Tomáš a Princov ostrov Saudská Arábia Senegal Srbsko Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko (Slovenská republika) Slovinsko Šalamúnove ostrovy Somálsko Južná Afrika Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy Španielsko Sri Lanka Helena St. Pierre a Miquelon Sudán Surinam Svalbard a ostrovy Jan Mayen Svazijsko Švédsko Švajčiarsko Sýria Taiwan (Čínska republika) Tadžikistan Tanzánia Thajsko Tibet Východného Timoru (Východný Timor) Togo Tokelau Tonga Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkménsko Turks a Caicos Tuvalu Uganda Ukrajina Spojené Arabské Emiráty Spojené kráľovstvo Spojené štáty USA Menšie odľahlé ostrovy Uruguaj Uzbekistan Vanuatu Vatikánsky mestský štát (Svätá stolica) Venezuela Vietnam Panenské ostrovy Walliské a Futunské ostrovy Jemen Zaire Zambia Zimbabwe

Spoločnosť oznámenie:
Syneron Medical S.r.o. si vyhradzuje právo vykonávať zmeny jeho produkty alebo špecifikácie na zlepšenie výkonu, spoľahlivosti alebo vyrobiteľnosti. Informácie poskytnuté Syneron Medical S.r.o. je veril byť presné a spoľahlivé. Syneron Medical S.r.o. však nenesie žiadnu zodpovednosť za jej použitie. Licenciu je jej implikovaná alebo inak podľa akéhokoľvek patentu alebo patentových práv spoločnosti Syneron Medical S.r.o.


Popredných zahraničných distribútorov pre MeMyElos. Doručenie zdarma medzinárodné MeElos. Worlwide Online predaj z MyElos.
A GLOBAL DISTRIBUTION GROUP COMPANY