Global Distribution Group
Biz 80'den fazla ülkede dünya çapinda alicilar tedarik güzellik ve saglik sektöründe önde gelen uluslararasi dagitim grubu vardir . Bizim Lojistik Merkezi online is için Avrupa'da (Ingiltere ve Ispanya) bagli olarak geçerli stok bulunmaktadir .
 
     

     
 
Teslimat
Biz 15 yildir var deneyim bile en uzak konumlar için dünya çapinda nakliye . Ürünlerimiz ücretsiz dünya çapinda nakliye dahil . Biz resmi posta Servisi kullanarak izleme numarasi ve sigorta ile gemi . 24-48 Saat içinde siparisleri islemek . Nakliye kez bundan sonra ülkeye bagli olarak degisir . Genellikle 3 - 5 gün içinde Avrupa ve dünyanin geri kalani için 7 - 10 is günü eger paketinizi almayi bekleyebilirsiniz . Lütfen belirtilen sevkiyat kez yaklasik oldugunu unutmayin . Siki giris olan ülkeler daha uzun sürebilir . Bize bir e-posta önceden acccording nakliye tecrübemiz için bizden daha ayrintili bilgi sahibi olmak isteyen veya Ayrica yerel postane iletisim kurabilirsiniz Eger gönderin .
 
     

     
 
Ödemeler
Kredi karti online ödeme (Amex, Visa , Mastercard), PayPal , Western Union veya banka havalesi kabul ediyoruz . Bize banka veya WU ayrintilarini e-posta .
 
     

     
  Garanti
GlobalDistributionGroup tarafindan satilan tüm ürünler 2 yil garantisi var. Ariza , yeni bir makine degistiririz . Hatali çalisan bir makine alirsaniz , hemen bize bildirin ve biz tüm nakliye için dönüs ve yeni bir cihazi nakliye masraflarini .
 
     

     
  Iade Politikasi
Tüketicilerin ürünler test veya kullanilan , hijyen standartlarina uyumlu olmadan iade sartiyla siparis aldiktan sonra 7 gün içinde herhangi bir neden savunmak zorunda kalmadan siparis iptal edebilirsiniz . Ürünü göndermeden önce arka müsteri firmamiz getiri bilgilendirmelisiniz . Tüketici ürün kablo mühür çekti , takili ise çekilme hakki geçerli degildir ürün ve/veya aksesuarlari çalisti . Döndürülen ürünleri / aksesuarlar / kilavuzlari - meli var olmak mükemmel durumda . Biz , makale 14,1 Direktifi Avrupa Parlamentosu , ikinci fikrasina göre fiyat , ürün + iade nakliye kez alinmasindan itibaren 7 gün süre içinde geri tarafindan üretilen bu maliyetlerin indirim iade edecegiz ,
 
     


Me My Elos
     
     
MAKINE MODELI
LAMBA YANIP SAYISI
AVRUPA IÇIN FIYAT
DÜNYANIN GERI KALANI IÇIN FIYAT

Ücretsiz uluslararasi nakliye  
SATIN
(Makine / lamba / aksesuarlar)
 

Önemli :
Bu sayfa bir otomatik çeviri Ingilizce ve hatalari içerebilir .
   

Me My Elos özellikleri
Me My Elos (MeElos veya MyElos olarak da bilinir), hizli ve kalici epilasyon için tasarlanmis bir makinedir. MyElos makine adini ve elos türü isiginda meelos makine kullanir. Elos (Elektro-optik sinerji) klinik olarak kanitlanmis, düsük enerji pulslu isik nazik radyo frekansi (RF) ile birlikte kullanan altin standart teknoloji Syneron'in var. Bu hafif bir adim önde IPL ve lazer teknolojisidir. Ne zaman bir elos nabiz memyelos Epilatör yayilan enerji seçmeli olarak saç kökü hedefleme deride yatirilir. Folikül ulasan enerji yeterince yüksek ise, kalici saç kökü zarar ve hasar görmüs o belirli folikül saç daha fazla büyümek mümkün olmayacaktir. Elos yeterlik, güvenlik ve kullanici comfort – hiçbir agri, en hafif sicakligini veya karincalanma - gibi karsi Yogun Atimli Isik ve lazer çok kisa tedavi süreleri üstün düzeyde büyük düzeyleri saglar.

Piyasada Me My Elos aygit ve diger modeller arasindaki fark:
Bana My Elos ilerleme-e dogru diger modelleri piyasada olan asagidaki avantajlari sunar:

• Her oturum için daha kisa zaman: MyMyElos ile saç alanlarindan kaldirmak için sadece birkaç dakika alir. Diger modelleri saat sürebilir.
• Daha az sayida oturumlari ve genel oturum süresi: MeMyElos ile yaklasik % 89 tedavi saç kaldirmak için 7 seans gerek. Oturumlari bir kez bir hafta, 7-12 seans diger makineleri gerek ve her oturum, bir kez bir ay degil iken. Sonuç: MeElos diger makine ile bir buçuk ay bir yil karsi gerektirir.
• ElosMe Epilatör hemen killar kalici olarak tek ayni oturumda ise tedavi tüyleri için kullanici saglayan tek bir makinedir. Bu (ayri satilir) Aksesuar kullanimi ile mümkündür: tiras makinesi veya Epilatör. Meelos yüzey üzerinde geçerken, saç-ebilmek var olmak çikarmak ayni zamanda. Diger bir Epilatör 2 in 1 Bu yarari daha vardir. Aksesuar kullanimi seçime baglidir. Tiras ya da hemen tedavi öncesi balmumu. Açik renk saç tedavi, Epilatör Aksesuar (Epilatör saç kendiniyoluyor ve saç kökü, elos nabiz gelecekteki büyümesini önlemek için hücrelerin aktif olarak tedavi etmek için bir hedef olusturmak için mikroskobik hasar olusturur) kullanmaniz gerekir.
• Bazi sistemleri (genellikle profesyonel sistemleri) ares tedavi sirasinda jel kullanimi gerektirir. MeMyElos degil.
• ElosMe süresi en uzun lamba existant 700/2000/40000 flas lambalari dahil diger makinelere karsi 120000 flas ile gelir. Uzun süreli elosme lamba yaklasik olarak 9 yil tedavi kapak böylece bir tam vücut oturum yaklasik 6000 çekim, gerektirir.
• MeMyElos Epilatör tüm ciltler için tek bir makinedir ve saç renkleri, siyah deri ve beyaz, gri, sari ve kirmizi saçli. Piyasada baska makine bu benzersiz avantaji sunuyor. Bu derin bir tedavi düzeyde, Yogun Atimli Isik veya lazer ile mümkün degil izin veren elos teknolojisi sayesinde mümkün oldugunu. MyElos elos teknolojisi kullanan tek bir makinedir.
• ElosMe-ebilmek var olmak kullanilmis kadin yüzü.

Me My Elos üretici ve Elos teknolojisi:

MeMyElos Syneron tip, profesyonel estetik cihazlar konusunda dünya lideri tarafindan gelistirilmistir. Her yil gerçeklestirilen üç milyon elos tedavisi ile elos klinik olarak test edilmis ve tibbi olarak kanitlanmis. Meelos ile tedavi güvenli ev kullanimi için kanitlanmistir. Myelos Epilatör gerçeklestirilen doctors´ klinikler lazer tedavileri maliyetinin bir kismini ayni 10 yillik profesyonel elos teknolojisi kullanir.

Oturum frekans ve MeMyElos saatleri:

Kalici saç azaltma sonuçlari (7 tedaviler sonra % 89 terminal saç azaltma) emin olmak için 7 tedaviler adimlari 1 hafta araliklarla izlemelisiniz. Bazen 7 tedaviler-ebilmek var olmak bagli olarak kisiden kisiye gerekli. Sonra ilk 7 tedavileri saç göre önerilen tedavi times göründügü istenilen bölgeye davranabilirsiniz. Size ilerleme olarak, artik bu göreceksiniz ve bunlar arasinda daha uzun araliklarla tedaviler kadar dokunma. Bu kademeli ve toplu bir azalma var. Saç geri her tedaviler arasinda büyümek, orada-ecek var olmak, daha az ve daha ince, daha hafif olacaktir ve daha yavas büyüyen ve tek bakim-ecek var olmak gerekli bir kez. Oturum süreleri: 32 dakika içinde tam vücut / 10 dakika içinde tam bacak / 1 dakika içinde koltuk alti / 2 dakika içinde Bikini Bölgesi / 12 dakika içinde erkek.

Nerede MyElos-ebilmek var olmak kullanilmis alan-in:
Hemen hemen tüm erkek ve kadin vücudunda memyelos epilatör kullanmak ama hangi belirli noktalar degil davranilmasi gerektigini görmek için kullanim kilavuzunu mutlaka okuyunuz. Genellikle bu kollar, bacaklar, koltuk alti, bikini bölgesi, bacaklar, gögüs, karin ve arka saç kaldirmak için kullanilir. Için kullanma üstünde kadin yüz saç, lütfen kilavuzunu dikkatle okuyun ve dahil gözlük kullanin. Memyelos erkek yüz saç, dövmeler, benler veya kalici makyaj kullanmayin.

Nasil kalici saç azaltma MeElos Epilatör ile elos erisir:

Kalici saç azaltma zaman bir folikül termal olarak zarar bu terminal saç tekrar büyümek mümkün olmadigi anlamina gelir. Orada milyonlarca kisi, açilis tarihi köklerinin saç vücut üzerinde potansiyel olarak büyüyebilir ve önemli bir kismini dogru büyüme asamasinda oldugu için degil, bunu beklemek gerçekçi degildir çünkü tedavi alaninda tek her folikül devre disi birakilacak. Ayrica, birçok köklerinin cilt cilt yüzeyinde görünür saç yok. Bu köklerinin duyarlilik termal hasar çok daha düsük düzeyde sahip, böylece bile elos nabiz maruz kalir zaman onlar degil devreden çikarilacaktir. Bu köklerinin "yeni saç" daha sonra zaman içinde büyüyen bir potansiyele sahip. Birkaç tedaviler uygun araliklarla üzerinden çogu saç büyüme döngüsü köklerinin elos yordam tarafindan etkilenen ve kalici olarak devre disi birakilir Bu yüzden agir yarali. Vücut sonraki hayatinda sadece normal parçasi olarak saç büyüme döngüsü veya birçok faktörler sonucunda büyümeye bu etkin olmayan veya uyuyan köklerinin dönüstürme hatirlamak önemlidir: hormonal dengesizlik, gebelik, menopoz, hastalik veya ilaçlar, obezite veya idiyopatik nedenleri. Olabilir hiçbir veya "tüm saç sonsuza dek yok" sözü bu yüzden belirli bir alandan. Köklerinin yakindan iç fizyolojik degisiklikler için cilt ve vücut yanit ile iç içe ve döngüsel büyüme döngüsünün izleyin. Memyelos kullanici köklerinin sizin memyelos ile çogunlugu yok etmektir gibi her folikül yok senin görevin geri-büyümeyecek. Bizim tedavi protokolü izleyin ve sonuçlardan memnun olana kendinizi myelos ile tedavi devam. Her alan kullanim kilavuzunda görüntülenen minimum kez göre davraniyorlar görmek ve sürekli kadar köklerinin mümkün yok etmek elos bakliyat takip cilt üzerinde süzülürler. Yeterince yavas çekimde bir aplikatör glide dogrulayin. Bakliyat lamba yanip söner. Uzak makine alanlar üzerinde kayma ise flash yanip birak. Epilatör Aksesuar kullaniyorsaniz saç derhal silinecektir için nereye sen üzerinden süzüldü görmek kolaydir. Bu gereklidir bkz: Eger bir bölgeye dönmeden önce geçmek 10 saniye izin.

Önlemler ve MyElos epilatör kullanmak ne zaman:

• Memyelos sistem, insan vücudu saç kaldirilmasi için tasarlanmistir. Diger kullanimi açikça yasaklanmistir; Sistem, yüz veya kafa saç kaldirilmasi için kullanmayin.
• Dövme veya kalici makyaj üzerinden memyelos sistemi kullanmayin.
• Tedavi, yapmak degil sirasinda elosme aplikatör ucu hala bir yerde tutun! Bu genis isi birikmesi ve olasi cilde zarar neden olabilir.
• Son üç gün içinde bir uzun deri günese maruz kalma oldu mu, ya asiri günesten gelen deri tabaklama ise, son iki hafta içinde bronzlasma yatak veya Bronzlastirici kremler.
• Bir kalp pili veya iç defibrilatör varsa.
• Istenilen tedavi alaninda yüzeysel metal veya diger implantlar varsa.
• Herhangi bir tür veya pre-malignant benler kanser öyküsü varsa.
• Kalp bozukluklari gibi agir kosullarindan muzdarip.
• Tedavi alaninda varis varsa.
• Benler, büyük çiller, koyu pigmentli alanlarda, yara izi veya dogum lekeleri varsa.
• Hamile veya hasta iseniz.
• AIDS ve HIV veya immünsupresif ilaç kullanimi gibi immünsüpresif hastaliklar nedeniyle bozulmus bir bagisiklik sistemi varsa.
• Diyabet veya polikistik over sendromu gibi endokrin bozukluklari varsa.
• Tedavi alaninda, yaralar, sedef, egzama, etkin herhangi bir sorununuz varsa yakar, herpes simplex, yaralar veya bir döküntü.
Cilt bozukluklari anormal bir öyküsü varsa • sifa gibi çok kuru ve kirilgan Cilt yara.
• Eger kanama coagulopathies öyküsü veya antikoagülan kullanimi varsa.
• Ilaçlar, otlar, gida takviyeleri ve fotosensitivite kullanilan dalga boyu, izotretinoin (Accutane) ve/veya topikal retinoidler gibi isik pozlama için son 6 ayda, tetrasiklinler veya St John's Wort içinde son iki hafta içinde ikna etmek için bilinen vitamin kullaniyorsaniz.
• Minoksidil gibi saç büyümesini tesvik edebilir ilaçlar kullaniyorsaniz. Son üç ay içinde veya tam sifa önce tedavi alaninda her cerrahi islemde yasadiysaniz.
• Epilepsi varsa .
• Anestezi her türlü uyguladiysaniz .
• Altin tedavisi ise .

Elos Me ve Aksesuar kullanimi ile tedavi öncesi saç uzunlugu:
• Epilatör veya tiras makinesi aksesuarlari (ayni anda elos ile tedavi sirasinda lehimlemek ayrica) kullanirsaniz, tiras önce tedavi için gerek yoktur. Not: saç varsa Epilatör tiras makinesi kullanabileceginiz veya 10 mm'ye kadar.
• Tiras makinesi veya memyelos Epilatör aksesuarlari kullaniyorsaniz, gerekli alan önceden elos tedavisi tiras. Not: en iyi sonucu almak emin olmak için sen saç balmumu veya Epilatör elos tedavisi önce 5 dakikadan fazla kaldirmamalisiniz. Epilatör veya tiras makinesi aksesuarlari elos ile ayni anda kullanildiginda en iyi sonuçlar elde edilir.
Ne zaman tedavi curvy alanlari (koltuk alti ve diz yani) • çalisma alani 2 yönlü tam kapsama için 90 derecelik bir açiyla. Ulasilmasi zor alanlarda da tedavi edilebilir elos uygulanmasi (süre koruyucu kapak tiras makinesi/Epilatör tarafinda yerlestirerek) tarafindan ilk (bir koruyucu kapak elos kartusu yerine yerlestirerek süre), tiras makinesi ya da Epilatör kullanarak izledi.

Me My Elos özellikleri:
• Isik spektrumu: 550-1200 nm
• Max elos enerji: 9J/cm2
• Max optik: 4J/cm2
• Yürütülen RF: 5J/cm2
• Darbeli isik tekrarlama orani: Up 2 bakliyat/saniye (2 Hz)
• RF dalga frekansi: 6.78 MHz
• Radyofrekans güç: 5 Watt
• Kapsama orani: 6 cm2/saniye
• Elektrik güç girisi: 100-200-240 VAC, 50/60 Hz
• Not! Sistem-ecek degil isletmek 30ºC

Ne hakkinda Me My Elos doktorlar diyor:

Dr David Friedman, dermatolog, Friedman cilt ve lazer Merkezi, Kudüs, Israil: meelos su anda, tüm cilt tipleri ve saç renkleri uygun olan en etkili bir evde saç kaldirma aygit existant oldugunu. Hastalarin çogu, neredeyse % 90 7 tedaviler sonra bir ortalama saç azalma elde etmek. Bu olaganüstü klinik sonuç ve güvenlik - cihazin kullanim kolayligi sunan evde istenmeyen saç tedavisinde yeni bir yaklasim.

Dr. Francesca de Angelis, plastik cerrah, DE. A. Merkezi - lazer & plastik cerrahi Klinigi, Napoli, Italya: elos teknolojisi ile ben olaganüstü etkili saç kaldirma tedavileri en büyük seviyede konfor ile gerçeklestirebilirsiniz. Sadece saç yok diger saç kaldirma yordamlari elos teknolojisi aslinda saç kökü, vücut bölgeleri istenmeyen tüylerden için daha hizli, daha nazik ve daha güvenli bir yol üreten yok eder. Benim hasta sonuçlari ile son derece mutlu ve etkili saç kaybi rapor ettiler.

Dr. Vince Afsahi, South Coast Dermatoloji Enstitüsü, California, ABD: 2 farkli yöntemler, radyo frekansi ile birlikte hafif bir modalite birlestirir benzersiz olan elos teknolojisi hakkinda bu. Ne bu yapmamizi tüm cilt tipleri çok az asagi zaman daha fazla ve daha fazla hastanin tedavi saglanmistir. Bu teknoloji güvenlik düzeyi benzersiz oldugunu ve biz are çok heyecanli-hastalarimiz için son birkaç yil içinde teklif edebilmek bir sey.

Biz için gemi ülkeler:

Arnavutluk Cezayir Kosta Rika Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Ascension Adasi Avustralya Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Banglades Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adasi Brezilya Britanya Hint Okyanusu Topraklari Brunei Darussalam Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adalari Orta Afrika Cumhuriyeti Chad Sili Çin Christmas Adasi Cocos (Keeling) Adalari Kolombiya Komor Demokratik Cumhuriyeti Kongo (Kinsasa) Kongo Cook Adalari Kosta Rika Fildisi Sahili Hirvatistan Küba Kibris Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Dogu Timor Timor-Leste Ekvator Misir El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adalari Faroe Adalari Fiji Finlandiya Fransa Fransiz Guyanasi Fransiz Büyüksehir Fransiz Polinezyasi Fransiz Güney topraklari Gabon Gambiya Georgia Almanya Gana Gibraltar Ingiltere Yunanistan Grönland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Gine Bissau Guyana Haiti duydum ve Mc Donald Adalari Vatikan Honduras Hong Kong Macaristan Izlanda Hindistan Endonezya Iran (Islam Cumhuriyeti) Irak Irlanda Isle of Man Israil Italya Jamaika Japonya Jersey Jordan Kazakistan Kenya Kiribati Kore Kore Kuveyt Kirgizistan Letonya Lübnan Lesotho Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Macao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adalari Martinique Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Moldova Monaco Mogolistan Karadag Montserrat Fas Mozambik Myanmar Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adasi Kuzey Mariana Adalari Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Ulusal Yönetimi Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adasi Polonya Portekiz Porto Riko Katar Reunion Adasi Romanya Rusya Federasyonu Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino Sao Tome ve Principe Suudi Arabistan Senegal Sirbistan Seyseller Sierra Leone Singapur Slovakya (Slovak Cumhuriyeti) Slovenya Solomon Adalari Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adalari Ispanya Sri Lanka Helena St ve Mikelon Sudan Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adalari Svaziland Isveç Isviçre Suriye Tayvan ( Çin Cumhuriyeti ) Tacikistan Tanzanya Tayland Tibet Timor-Leste (Dogu Timor) Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adalari Tuvalu Uganda Ukrayna Birlesik Arap Emirlikleri Türkiye ABD ABD küçük Dis Adalari Uruguay Özbekistan Vanuatu Vatikan sehir devleti (Kutsal Gda) Venezuela Vietnam Virgin Adalari Wallis ve Futuna Adalari Yemen Zaire Zambia Zimbabve

Sirket dikkat :
Syneron Medikal Ltd. , ürün ve özellikleri gelistirmek performans , güvenilirlik ya da dezavantajlari için degisiklik yapma hakkini sakli tutar . Syneron Medikal Ltd. tarafindan sunulan bilgilerin dogru ve güvenilir olduguna inaniliyor . Ancak , Syneron Medikal Ltd. kullanimi için sorumluluk kabul etmez . Bu lisans onun implication tarafindan verilen veya baska herhangi bir patent veya patent haklari , Syneron Medikal Ltd. altindaÖnde gelen uluslararasi distribütörleri için MeMyElos. Ücretsiz Uluslararasi teslim MeElos. Tesisinizin Online satis MyElos.
A GLOBAL DISTRIBUTION GROUP COMPANY