Global Distribution Group
Ми є провідною міжнародної дистрибуції Група у сфері здоров'я та краси , постачання покупців по всьому світу з більш ніж 80 країнах . Наші логістичного центру для бізнесу в Інтернеті знаходиться в Європі (Англія або Іспанії) залежно від поточного фондовий .
 
     

     
 
Доставка
Ми є більш ніж 15 років досвід доставка по всьому світу , навіть у найвіддаленіших місцях . Наша продукція включає в себе безкоштовну доставку по всьому світу . Ми відправляємо , використовуючи офіційні поштової служби , з відстеження номер та страхування . Ми процесу замовлення протягом 24-48 годин . Доставка рази після цього варіюватися залежно від країни . Як правило , ви можете розраховувати отримати ваш пакет протягом 3 - 5 днів , якщо в Європі і 7 до 10 робочих днів для решти світу . Зверніть увагу , що доставка рази , вказаний є орієнтовними . Країни з суворого запис може зайняти більше часу . Надішліть нам листа заздалегідь , якщо ви хочете мати більш конкретні відомості з нами acccording до нашого досвіду судноплавства , або ви також можете зв'язатися з місцевого поштового відділення .
 
     

     
 
Платежі
Ми приймаємо платежі за кредитними картками онлайн (Amex, Visa , Mastercard), PayPal , Western Union або банківського переказу . Банку або Ву інформацію , напишіть нам .
 
     

     
  Гарантія
Всі продукти , які продаються GlobalDistributionGroup мати 2-річна гарантія . У разі виявлення несправності ми заміни машин з новою . Якщо ви отримуєте неправильна робота машина , дайте нам знати inmediately і ми покриваємо всі витрати з доставки для повернення і доставка новий пристрій .
 
     

     
  Повернення політика
Споживачі можуть скасувати замовлення без необхідності просити будь-якої причини , протягом 7 днів після отримання замовлення , за умови , що продукти будуть повернені без бути протестовані або використовується , відповідають вимогам стандартів гігієни . Перед надсиланням продукту повернення клієнтів повинні повідомити нашої компанії return . Праворуч від виходу не застосовуються , якщо споживач має підключено продукту , витягнув ущільнення кабелю , спробував продукт та/або аксесуари . Повернуто товари / аксесуари / керівництва повинні бути в бездоганному стані . Ми повернемо , за другий абзац статті 14.1 Директиви Європейського парламенту , ціни , дисконтування всі ці витрати , отримують шляхом повернення протягом 7 днів з моменту отримання продукту + доставку разів ,
 
     


Me My Elos
     
     
МАШИНА МОДЕЛІ
КІЛЬКІСТЬ ЛАМП-СПАЛАХІВ
ЦІНА ДЛЯ ЄВРОПИ
ЦІНА ДЛЯ РЕШТИ СВІТУ

Безкоштовні міжнародні перевезення  
КУПИТИ
(Машина / лампи / аксесуари)
 

Важливо :
Ця сторінка є автоматичний переклад з англійської мови і може містити помилки .
   

MeMyElos характеристики
MeMyElos (також відомий як MeElos або MyElos) це машина, призначена для швидкого і постійного епіляція. MyElos ім'я машини і ELO компанії складають тип світла на meelos машина використовує. ELO компанії складають (електро-оптичний Синергія) є Syneron, клінічно доведено, Золотий стандарт технологія, яка використовує пульсуюче світло низької енергії разом з ніжним радіочастотної (РФ). Це світло технології є на крок попереду IPL і лазер. Коли ELO компанії складають-пульс випромінює епілятор memyelos енергію зберігання в шкірі, вибірково орієнтації волосяний фолікул. Якщо енергії досягає фолікула досить високий, вона остаточно збиток волосяний фолікул і що конкретні фолікула, що була пошкоджена не зможуть рости волосся більше. ELO компанії складають забезпечує більший рівнях ефективність, покращений рівнів безпеки і комфорту користувача – не біль, в більшості невелике тепла або tingle - а також набагато більш коротким часом лікування проти Інтенсивно пульсуюче світло і лазерного.

Різниця між MeMyElos пристрою та інших моделей на ринку:
ELO компанії до мене мій складають пропонує такі переваги, які є вдосконалення до інших моделей на ринку:

• Коротший час за сеанс: з MyMyElos, це займає кілька хвилин для видалення волосся з області. Інші моделі взяти годин.
• Менша кількість сесій і загальний сесії час: на MeMyElos потрібні 7 сеанси видалити близько 89% волосся лікування. Сесій, один раз на тиждень, а інші машини, потрібно 7 до 12 сесій і кожної сесії-один раз на місяць. Висновок: MeElos вимагає півтора місяці проти одного року з іншими машинами.
• ElosMe епілятор є єдиною машиною, що дозволяє користувачеві, щоб видалити волосся відразу при лікуванні волосся назавжди, в один одному сеансі. Це можливо з використанням аксесуари (продається окремо): бритви або епілятор. Як meelos проходить по поверхні, волосся можуть бути видалені в той же час. Не інших епілятор пропонує цю пільгу 2 в 1. Використання аксесуарів не є обов'язковим. Ви можете гоління або віск безпосередньо перед лікування. Якщо лікування світлого кольору волосся, ви повинні використовувати епілятор аксесуарів (епілятор зриває волосся і створює мікроскопічні пошкодження волосяний фолікул, створюючи ELO компанії складають пульс активно ставитися до клітинки, щоб запобігти майбутні підросту об'єктом).
• Деякі системи (зазвичай професійні) вимагають використання гелю при лікуванні ares. До MeMyElos не має.
• ElosMe поставляється з тривалістю лампа існує, з 120000 спалахами, в порівнянні з іншими машинами, що включає в себе лампи 700, 2000, 40000 спалаху. Один сеанс повне тіло вимагає близько 6000 пострілів, тому великої тривалості elosme лампа, за оцінками, покриття 9 років лікування.
• MeMyElos епілятор є єдиною машиною для всіх шкіри і кольору волосся, включаючи чорний шкіру білий, сірий, блондинка і червоні волосся. Інші машини, на ринку пропонує це унікальна перевага. Це можливо завдяки ELO компанії складають технологія, яка дозволяє більш глибокому рівні лікування, не представляється можливим з Інтенсивно пульсуюче світло або лазером. MyElos є єдиним машина, яка використовує технологію ELO компанії складають.
• ElosMe можуть бути використані на жіноче обличчя.

Виробник MeMyElos і технології, ELO компанії складають:
MeMyElos розроблений Syneron медичного, світовий лідер в професійних естетичних пристроїв. З більш ніж три мільйони ELO компанії складають лікування проводитися щорічно ELO компанії складають пройшов клінічні випробування і доведено медично. Лікування meelos є безпечним для домашнього використання, як було продемонстровано. Myelos епілятор використовує ту ж технологію 10-річний професійний ELO компанії складають на частку витрат на лазерного лікування, що виступали на doctors´ клініки.

Сесії частоту та часу з MeMyElos:
Для забезпечення постійного волосся скорочення результатів (89% терміналу волосся зменшення після 7 процедур) ви повинні слідувати кроки 7 процедури з інтервалом 2 тижні. Іноді більш ніж 7 процедур може знадобитися, в залежності від людини до людини. Після перших 7 процедур ви можете лікувати потрібної області тільки до того, як волосся відображається за часи рекомендоване лікування. Як ви прогрес, ви помітите, довше і збільшення інтервалів між цими ретушувати процедури. Це поступовий і сукупне скорочення. Коли волосся рости назад між кожним з лікування, там буде менше його і він буде тонше, легше і обслуговування повільніше зростання і тільки один раз в той час необхідно. Сесія раз є: повне тіло 32 хвилин / повноекранний ногу за 10 хвилин / під пахвами, за 1 хвилину / зоні бікіні, за 2 хвилини / чоловічий назад в 12 хвилин.

Ділянках тіла, де в MyElos можна використовувати:
Ви можете використовувати епілятор memyelos практично всі чоловічі і жіночі тіла, але Прочитайте керівництво, щоб побачити, які конкретні плями не відповідного. Як правило, це використовується для видалення волосся на руки, ноги, пахви, область бікіні, ноги, грудях, животі і ззаду. Для використання на жіночого волосся на обличчі будь ласка, використовуйте окуляри включені і уважно прочитати інструкцію. Не використовувати в memyelos чоловічого волосся на обличчі, татуювання, родимки або Перманентний макіяж.

Як ELO компанії складають досягає волосся скорочення з MeElos епілятор:
Волосся скорочення означає, що коли фолікула термічно пошкоджений не можуть рости терміналу волосся знову. Тому що є багато мільйонів фолікули, які потенційно можуть рости волосся на тілі, і, оскільки значна частина з них не в фазі зростання, це не реально очікувати, що кожен єдиний фолікул в галузі лікування буде вимкнуто. Крім того, багато хто з фолікулів на шкірі немає волосся, які відображаються на поверхні шкіри. Ці фолікули є набагато більш низькому рівні чутливість до термічного пошкодження, так що навіть тоді, коли вони піддаються ELO компанії складають імпульс вони не буде бути відключена. Ці фолікули мають потенціал вирощування "нові волосся" пізніше в часі. Через кілька процедур з відповідні інтервали більшість фолікули, що цикл через ріст волосся буде залежати від ELO компанії складають процедури і буде буде важко поранений, тому вони постійно відключені. Важливо пам'ятати, що тіло перетворення цих неактивним або в сплячому стані фолікули вирощувати пізніше в житті тільки як нормальна частина цикл росту волосся або в результаті багатьох чинників: гормональний дисбаланс, вагітності, менопаузи, захворювання або ліки, ожиріння або ідіопатичний причини. Тому не може бути ніяких гарантій чи обіцянки "все волосся пішли назавжди" з певної області. Фолікули тісно переплітається з шкіри і тіла відповідь на внутрішніх фізіологічні зміни і слідувати цикл циклічних росту. Кожен фолікула, зруйновані не буде зростати назад-ваше завдання як memyelos користувач, щоб знищити більшість фолікулів з вашого memyelos. Дотримуйтесь наших протокол лікування і продовжити лікування себе з myelos, поки ви не задоволені результатами. Бачити, що ви лікуєте кожній області за мінімальний час відображається в інструкції і постійно ковзання на шкіру, після ELO компанії складають імпульсів знищити як багато фолікули можливо. Переконайтеся, що ви ковзання аплікатор в досить повільний рух. Лампа блимає імпульсів. Просто дайте спалахи, що флеш геть, хоча ковзати машини на області. Якщо ви використовуєте епілятор аксесуар, то легше побачити, де ви повинні ковзали по для волосся буде видалено негайно. Дозволити 10 секунд, щоб пройти до повернення до області, якщо ви бачите, що це необхідно.

Заходи безпеки а коли не використовувати епілятор MyElos:
• Memyelos система призначена для видалення волосся на тілі людини. Інші способи використання заборонено; НЕ використовувати систему для видалення волосся на обличчі або голову.
• НЕ використовуйте memyelos системи татуювання або Перманентний макіяж.
• Під час лікування, не потрібно тримати аплікатор кінчик у elosme ще в одному місці! Це може призвести до накопичення великий тепла і пошкодження шкіри можна.
• Якщо протягом останніх трьох днів у вас були довгі шкіри перебування на сонці, або якщо ви надмірно засмаглий, шкіру від сонця, загар ліжка або засмаги кремів протягом останніх двох тижнів.
• Якщо у вас є стимулятора серця внутрішніх або.
• Якщо поверхневі металу або інші імплантатів в галузі потрібне лікування.
• Якщо у вас є історія будь-який тип раку або pre-malignant родимки.
• Якщо ви страждаєте від серйозних захворювань, таких як серцеві порушення.
• Якщо у вас варикозна хвороба в галузі лікування.
• Якщо у вас є родимки, великий веснянки, темніше пігментних плям, шрами або родимки.
• Якщо ви вагітні або годуєте грудьми.
• Якщо у вас є порушеннями імунної системи через імуносупресивних захворювання, як СНІДу та ВІЛ або використання імуносупресивних ліків.
• Якщо у вас є будь-який активний стан у галузі лікування виразки, псоріаз, екзема, горить, простого герпесу, рани або висип.
• Якщо у вас є історія шкірні захворювання ненормальні рано зцілення, а також дуже сухою і крихкою шкіри.
• Якщо у вас є історія кровотеча coagulopathies, або використання антикоагулянтів.
• Якщо ви використовуєте ліки, трави, харчові добавки та вітаміни, відомо, викликають фоточутливість до освітленості на довжині хвилі, що використовуються, наприклад, изотретиноин (Аккатейн) і/або актуальних ретиноїди протягом останніх шести місяців, тетрациклін або звіробій протягом останніх двох тижнів.
• Якщо ви використовуєте ліки, які можуть стимулювати ріст волосся, такі як міноксидил. Якщо у вас є будь-яка хірургічна процедура в галузі лікування протягом останніх трьох місяців або до повного зцілення.
• Якщо у вас є епілепсія.
• Якщо ви подали будь-якого типу анестетиків.
• Якщо ви знаходитесь на золото терапії.

Довжина волосся до лікування з ElosMe і використання аксесуарів:
• Якщо ви використовуєте епілятор або бритва аксесуари (продається окремо) одночасно під час лікування на ELO компанії складають, немає необхідності для гоління до лікування. Примітка: Ви можете використовувати епілятор або бритва якщо у вас є волосся розміром до 10 мм.
• Якщо ви не використовуєте бритви або епілятор аксесуари memyelos, ви повинні голити необхідні області попереднього лікування ELO компанії складають. Примітка: для забезпечення кращих результатів, не слід знімати волосся воском або епілятор більше, ніж за 5 хвилин до ELO компанії складають лікування. Найкращі результати досягаються, коли епілятор або бритва аксесуарів використовуються одночасно з ELO компанії складають.
• При лікуванні пишні областях (тобто пахвами і коліна) працюють області в 2-х напрямках під кутом 90 градусів, для повного охоплення. Жорсткий важкодоступних районах може також розглядатися спершу використанням бритви або епілятор (при розміщенні захисним ковпачком замість ELO компанії складають картриджа), після чого застосування ELO компанії складають (при розміщенні Захисний ковпачок на стороні бритва/епілятором).

Технічні характеристики MeMyElos:
• Світлового спектру: 550-1200 нм
• Max energy ELO компанії складають: 9J/см2
• Макс Optical: 4J/см2
• Провели RF: 5J/см2
• Пульсуюче світло повторення швидкість: до 2 імпульсів/секунду (2 Гц)
• Частота хвилі РФ: 6,78 МГц
• Радіочастотного потужність: 5 Вт
• Охоплення швидкість: до 6 см2 за секунду
• Електрична потужність вводу: 100-200-240 в змінного струму, 50/60 Гц
Примітка •! Система не буде працювати над 30 º c

Що лікарі говорять про MeMyElos:
Д-р Фрідман David, дерматолога, Фрідман шкіри, лазерний центр, Єрусалим, Ізраїль: meelos є найбільш ефективним дому волосся видалення пристрою існує в даний час, який підходить для всіх типів шкіри і кольору волосся. Більшість пацієнтів досягти середня волосся скорочення майже 90% після 7 процедури. Цей чудовий клінічних результат і безпека і простота використання пристрою - запропонувати новий підхід до лікування волосся в домашніх умовах.

Д-р Francesca de Angelis, пластичний хірург, де. . Центр - лазер & Клініка пластичної хірургії, Неаполь, Італія: З ELO компанії складають технології можна виконати процедур видалення виняткових ефективні волосся найбільший рівень комфорту. На відміну від інших процедур видалення волосся, тільки знищити вал волосся ELO компанії складають технології насправді руйнує волосяний фолікул, виробляючи швидше, м'якше і безпечніше спосіб видалення небажаного волосся тіла областях. Мої пацієнти мають дуже задоволені результатами і вони повідомляють про втрату волосся.

Д-р Vince Afsahi, південь узбережжя дерматології інститут, Каліфорнія, США: Унікальна річ про ELO компанії складають технології є, що він поєднує в собі 2 різні форми, легкої модальність в поєднанні з радіочастотної. Те, що це дозволяє нам робити це лікування все більше і більше пацієнтів для всіх типів шкіри з дуже мало часу. Рівень безпеки цієї технології не має собі рівних, і це те, що ми дуже раді бути в змозі запропонувати нашим пацієнтам за останні кілька років.

Ми відправляємо до країн:
Албанія Алжир Американське Самоа Андорра Ангола Anguilla Antarctica Антигуа і Барбуда Аргентини Вірменії Aruba Острів Вознесіння Австралії Австрії Азербайджану Багамські острови Бахрейн Бангладеш Барбадос Білорусі Бельгії Беліз Бенін Bermuda Бутан Болівії Боснії та Герцеговини Ботсвана Буве Бразилії британські території Індійського океану Брунейський Даруссалам Болгарії Буркіна-Фасо Бурунді Камбоджі Камеруну Канади Кабо-Верде Кайманових островів Центральноафриканська Республіка Чад Чилі Китай Острів Різдва Кокосові (Кілінг) острови Колумбії Коморських островів демократичних Республіки Конго (Kinshasa) Конго острови Кука Коста-Ріка БСК Хорватія куба Кіпр Чехії Данії Джибутійський Домініка Домініканська Республіка Східний Тимор Тимор Еквадор Єгипет Ель-Сальвадор Екваторіальної Гвінеї Еритреї Естонії Ефіопії Фолклендські острови Фарерські острови Фіджі Фінляндії Франції Французька Гвіана французький Митрополит Французька Полінезія Французькі південні території Габону Гамбії Georgia Germany Гана Gibraltar Великобританії Греції Greenland Гренада Guadeloupe Guam Guernsey Гвінея Гвінеї-Бісау Гайянський Гватемала чув, Mc Дональд острови Святого Престолу Гондурас Гонконг Угорщини Ісландії Індії Індонезії Іран (Ісламська Республіка) Іраку Ірландії Мен Ізраїль Італія Ямайка, Японія Джерсі Jordan Kazakhstan Кенії Кірибаті Кореї Корея Кувейт Киргизстан Латвії Ліван Лесото Ліберії Лівії Ліхтенштейн Литва Люксембург Макао Македонія Мадагаскар Малаві Малайзії Мальдіви малі Мальта Маршаллові Острови Martinique Мавританії Маврикійська Mayotte Мексика Мікронезія Молдови Монако Монголії Чорногорії Montserrat Марокко Мозамбік М'янма Намібії Науру Непал Нідерланди Нідерландські Антильські острови Нова Каледонія Нової Зеландії Нікарагуа Нігер Нігерії Niue Острів Норфолк північні Маріанські острови Норвегії Оман Пакистан Палау палестинської національної адміністрації Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Філіппіни Піткерн Польщі Португалії Пуерто-Ріко Катар Реюньйон острів Румунії Російської Федерації Руанда Сент Кіттс і Невіс Сен Lucia Сен Вінсент і в Grenadines Samoa Сан-Марино Сан-Томе і Принсипі Саудівська Аравія Сенегал Сербії Сейшельська Сьєрра-Леоне Сінгапур Словаччини (Словацька Республіка) Словенії Соломонові острови Сомалі Південна Африка Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови Іспанії Шрі Ланка Святої Єлени і Мікелон Судан Суринам Свальбард і Ян Маєн острови Свазіленд Швеції Швейцарії Сирії Тайвань (КНР) Таджикистану Танзанії Таїланд Tibet Східного Тімору (Східний Тимор) Togo Токелау Тонга Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан Теркс і Кайкос Тувалу Уганда України Об'єднані Арабські Емірати Сполучене Королівство Сполучені Штати США незначні Малі Віддалені острови Уругвай Узбекистану Вануату держава-місто Ватикан (Святий Престол) Венесуела В'єтнам Віргінські острови Уолліс і Футуна Ємен Заїр Замбії Зімбабве

Компанія повідомлення :
Syneron медичний ТОВ залишає за собою право вносити зміни до своїх продуктів або специфікації для покращення продуктивності , надійність та технологічність . Інформації , наданої Syneron медичної ТОВ , як вважають , бути точною та достовірною . Однак , Syneron медичної ТОВ не несе відповідальність за її використання . Немає ліцензії є наданих її побічно або в іншому випадку під будь-який патент або патентних прав Syneron медичної ТОВ
Провідні міжнародні дистриб'ютори для на MeMyElos. Безкоштовно Міжнародна доставка MeElos. Worlwide онлайн-продаж MyElos.
A GLOBAL DISTRIBUTION GROUP COMPANY